O firmie

      Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji przedmiotów służących dekorowaniu wnętrz pod kątem indywidualnych upodobań i gustu naszych klientów. Naszą specjalizacją jest druku obrazów na płótnie oraz obrazów ze zdjęć cyfrowych przesłanych przez Klientów oraz wykonywanie naklejek dekoracyjnych również na indywidualne zamówienie .

Poszukując obrazów drukowanych w dobrym stylu, które spełniały by nasze oczekiwania, nie znaleźliśmy produktów w dobrej cenie i jakości wykonania spośród wielu istniejących już dostawców. . Mając własne wizje i potrzeby co do tego typu dekoracji ściennych, postanowiliśmy założyć własną pracownię aby podzielić się tym z wszystkimi, którzy szukają nieprzeciętnych rozwiązań i chcą wyrazić „siebie” poprzez wnętrze swojego mieszkania. Jako twórcy naklejek ściennych i obrazów drukowanych na płótnie, z pasją wykonujemy projekty i z zaangażowaniem je urzeczywistniamy tak, aby  wnosiły uśmiech i pozytywną energię wszędzie tam gdzie się pojawią. Fantazją kolorów i bogactwem kształtów nadamy styl wnętrzu które Ciebie najlepiej wyraża.

Nasz sposób działania pozytywnie wyróżnia nas na rynku dekoracji ściennych. Oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Precyzja i staranność to zawsze nasz priorytet, a w połączeniu z możliwie jak najkrótszym terminem realizacji znacząco odróżniamy się od innych. Lubimy wyzwania, dlatego podejmujemy się realizacji zleceń nietypowych, a indywidualne życzenia nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Naszą misją jest dążenie do 100% zadowolenia klientów. Po latach doświadczeń w sprzedaży internetowej wiemy, że jest to najważniejszy czynnik pozwalający rozwijać się naszej firmie.  

         Wykonujemy kompleksowe usługi od projektu po gotowy wydruk, nie ograniczmy się do formatów i tematyki posiadanej w naszych zasobach, po wcześniejszych konsultacjach, możemy wydrukować dowolną grafikę w każdym wymiarze i formacie.

         Zapraszamy do naszej galerii obrazów, gdzie prezentujemy szeroki wybór różnego rodzaju zdjęć i grafik w wielu wymiarach i konfiguracjach.

         Oferujemy również możliwość wydruku własnego zdjęcia cyfrowego w piękny obraz na płótnie. Wystarczy odnaleźć ulubione zdjęcie i przesłać je do nas. Resztą zajmie się nasz doświadczony zespół grafików, który w konsultacji z klientem pozwoli uzyskać najlepszy z możliwych efekt końcowy wydruku.


Newsletter